Piotr Wachowski – Polski Adwokat w Chicago

Piotr Wachowski, to polski mecenas w Chicago, który od trzydziestu lat wspiera mieszkańców tego miasta oraz okolic w zakresie prawa. Mecenas Wachowski zyskał uznanie za ochronę praw publicznych i otrzymał tytuł “Super Prawnika Illinois” oraz miano jednego z “Czterdziestu chicagowskich Prawników przed Czterdziestką, którym warto się przyglądać”. Może się on poszczycić wieloma wygranymi sprawami, które zostały wytyczone przeciwko wpływowym firmom, jak na przykład Ford, Pfizer, Motorola i inne. Był także prezydentem Związku Adwokatów, który stanowi izbę adwokatów Amerykańsko – Polski Adwokat W Chicago.
Piotr Wachowski posiada długoletnie doświadczenie w wielu dziedzinach prawa. Do jego największych sukcesów zaliczamy wygrane sprawy o odszkodowania za poniesione obrażenia cielesne oraz związane z prawem biznesowym i doprowadzenie do ugody finansowej w kwocie 22 milionów dolarów. Mecenas Piotr Wachowski wygrał także sprawę przed Sądem Najwyższym Stanu Illinois, gdzie przyczynił się do cofnięcia wcześniej wydanego wyroku za morderstwo.

Mecenas od lat niesie pomoc swoim klientom w Oczyszczaniu Historii Kryminalnej. W związku z tym zgłasza się do niego spora liczba zazwyczaj młodych osób, które poprzez drobne wykroczenia popadły w konflikt z prawem i zostały one odnotowane w kartotece kryminalnej. Takie osoby cierpią z tego powodu, ponieważ posiadają historię kryminalną, która często koliduje ze znalezieniem pracy, ale może oznaczać także wykluczenie społeczne. Mecenas Wachowski pomaga tym młodym ludziom oczyścić ich historię kryminalną i rozpocząć nowy etap w dorosłym życiu.

Mecenas Wachowski każdego klienta traktuje w sposób indywidualny, stawiając ponad wszystko jego dobro. Do każdej sprawy podchodzi z niezwykłą starannością i profesjonalizmem. W czasie trwania procesu Piotr Wachowski dotrzymuje danego słowa odpowiadając na wszystkie telefony klientów, pracując rzetelnie i skutecznie. Mecenas Wachowski zapewnia swoim klientom pełen zakres usług i nigdy nie załatwia spraw powierzchownie. Współpracuje on z klientem na każdym etapie sprawy, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jego celem staje się zapewnienie swoim klientom ochrony w najwyższym stopniu. Mecenas pomimo napiętego grafiku zawsze znajduje czas, by poświęcić się pracy społecznej. Piotr Wachowski opracował unikalne metody prowadzenia spraw, które gwarantują klientom informowanie ich na bieżąco i reprezentowanie przez wybitnego adwokata. Mecenas Wachowski ciężko pracuje nad tym, by pozostać szanowanym i cenionym adwokatem. Piotr Wachowski biegle posługuje się językiem angielskim i polskim w mowie i piśmie. Jest to dodatkowa zaleta, która jest bardzo pomocna w przypadku polskojęzycznych klientów, którzy nie muszą martwić się barierą językową.

Jeśli popadłeś w konflikt z prawem i masz z tego powodu problemy nie zamartwiaj się i pozwól sobie pomóc. Nie podejmuj samotnej walki z wymiarem sprawiedliwości. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do mecenasa Piotra Wachowskiego, który zajmie się Twoją sprawą niezwykle rzetelnie. Mecenas Piotr Wachowski służy profesjonalną pomocą w swojej kancelarii, której adres jest następujący: Park Ridge Office; 15 N Northwest Hwy; Park Ridge, IL 60068; Numer: 847.823.9039. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Be the first to like.
Be Sociable, Share!
    Shares